Restaurace U Labutě - Zážitková gastronomie

VIP KLUB RESTAURACE 2017

Vážení přátelé naší restaurace, milí hosté

Rádi bychom Vás tímto seznámili s pravidly platnými od 01.01.2017 při akci „zákaznické karty“

Pokud při návštěvě v restauraci U Labutě provedete konzumaci minimálně za 1 000 Kč obdržíte zdarma zákaznickou kartu. Každé jídlo, nápoj či jiné zboží je ohodnoceno určitým počtem bodů, které se snaží popsat pracnost, energetickou náročnost, podíl lidské práce, náklady na uskladnění a v neposlední řadě kalkulační přirážku.

Tyto body Vám budou při každé návštěvě automaticky připisovány na účet a při opakovaných návštěvách se budou body sčítat. Takto kumulované body můžete dle vlastního uvážení „proměnit“ za celou škálu slev, či konzumaci zdarma. Při čerpání slevy se potom příslušné množství bodů odečítá.

Jakým způsobem se připisují body

Výrobky z kuchyně jsou převážně klasifikován koeficientem 0,05 nebo chcete-li 5 %. To znamená, že při konzumaci jídla v hodnotě 100 Kč se Vám připíše 5 bodů. Průměrný koeficient u vína a alkoholu a u nealkoholických nápojů je 0,05 tj. 5 %. Tabákové výrobky jako jediné jsou oceněny 0 body.

Body a způsob jejich uplatnění

1) Veškerá moravská vína obdržíte za poloviční cenu při načerpání bodů, které se rovnají
prodejní ceně.

2) Prémie – láhev zdarma Frankovka, pozdní sběr, Moravíno Valtice ………….500 bodů
Prémie – láhev zdarma Rulandské šedé, pozdní sběr, Moravíno Valtice ………. 500 bodů
Prémie – láhev zdarma Whisky VAT 69 …………… 800 bodů

3) Super prémie:
Krůta 7 kg zdarma pro 8 osob ………….. 2 000 bodů
Včetně přílohy, smetanové omáčky s cibulkou perlovkou, provensálským kořením, přízdoba

4) Majitelům stříbrných a zlatých karet bude poskytnuta sleva 5 % resp.7 % na veškerou konzumaci v restauraci (mimo tabákových výrobků)

Majitel zákaznické karty, který bude mít na svém účtu v pivnici konzumaci vyšší než 500 Kč bez tabákových výrobků si může připsat body ve výši 5 % z celkové částky (to je minimálně 25 bodů) v restauraci. Jako doklad bude sloužit potvrzená účtenka od obsluhujícího personálu z pivnice.

Čerpání slev musíte oznámit před uzavřením Vašeho účtu (požádání o zaplacení), nejpozději v tomto čase předat obsluhujícímu personálu platnou zákaznickou kartu. Jakmile bude váš účet uzavřen, není technicky možné slevu poskytnout a není možné připsat body na Váš účet (software to neumožňuje).

Veškeré čerpání slev, prémií, super prémií a jiných výhod celého systému je možné pouze přímou konzumací v restauraci.
Na odběr veškerého sortimentu mimo restauraci nelze uplatnit výše uvedené slevy ani připisovat body.

Poskytovatelé slev si vymiňují možnost jakýchkoliv změn.

Přejeme Vám, abyste u nás zažili spoustu krásných chvil s gastronomií a s přáním, abyste nám zachovali Vaši přízeň i nadále se na Vaši návštěvu těší

majitelé restaurace U Labutě
Zdeňka a Ladislav Šimkovi

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 


Copyright © 2021 Restaurace U labutě  |  Mapa stránek